הקמת וניהול קמפיינים עם תוצאות

ניהול קמפיינים בפייסבוק

סוכנות מדיה SEGEV&SCHER מתמחה בהקמה וניהול דפים עסקיים בפייסבוק, לצד יצירת קמפיינים ממומנים שתפקידם להגיע לקהל יעד ממוקד ולאסוף לידים איכותיים. ניהול ויצירת הקמפיינים מתחילים בביצוע אסטרטגיית שיווק ממוקדת הכוללת מיתוג לדף העסקי, שילוב מסרים מדויקים, פילוח ממוקד של קהל היעד ותחזוקה עקבית של הדף באמצעות העלאת פוסטים.

לייעוץ ופרטים נוספים, התקשרו אלינו עוד היום >>>

קצת נתונים על זירת הפרסום הלוהטת

קצת נתונים על זירת הפרסום הלוהטת

פייסבוק

פרסום בפייסבוק נחשב כיום לדרך האפקטיבית ביותר, דרכה ניתן להגיע לקהל יעד ממוקד ואיכותי. הרשת שהוקמה לפני 16 שנים מונה מעל 2.3 משתמשים ברחבי העולם, וכ- 6 מיליון משתמשים ישראליים, כאשר משתמש נכנס לפייסבוק בממוצע 8 פעמים ביום!

גילאי המשתמשים בפייסבוק בישראל הוא בין 25 ל-34, שהם מהווים 29% מהגולשים וגילאי 35 ועד 44 מהווים 19%. זהו קהל בטווח גילאים נהדר שניתן לחשוף אליו בקלות את המותג שלכם ולייצר מכירות באופן מידי. נכון לשנת 2016, הפרסום הממומן מפייסבוק עומד על 27 מיליארד דולר, מה שמשקף את העובדה שפרסום בפייסבוק עובד ובגדול.

מה אנחנו מציעים?

כל קמפיין שלנו זוכה לתשומת לב ייחודית כאילו היה היחיד! כחלק מניהול הקמפיינים אנו מבצעים עיבוד שוטף לכלל הנתונים ושיפור תמידי של התוצאות. הידע והיכולת של צוות SEGEV&SCHER בא לידי ביטוי בתוצאות המפתיעות והרווחיות.

העסק שלך חייב חשיפה גדולה כדי להרוויח יותר! לייעוץ ותיאום, התקשרו אלינו עוד היום >>>