מי אנחנו?
שגב&שר מדיה

מי אנחנו?
שגב&שר מדיה

SEGEV&SCHER היא סוכנות מדיה מובילה בתחומה, המקדמת עסקים וחברות בזירת הדיגיטל החדשנית. לסוכנות ארסנל אפיקי פרסום מתקדמים, לצד כלים דיגיטליים מגוונים, אולם כל אפיק נבחר בקפידה לכל לקוח 'Custom Made'. מטרת הסוכנות לייצר פעילות אקטיבית בעולמות הדיגיטל, תוך בניית אסטרטגיה שיווקית מנצחת המתאימה לאופי העסק ומטרתו.

הסוכנות שואפת להוביל עסקים בכל סדר גודל לרווחיות, באמצעות מעטפת מלאה וממוקדת, הכוללת אפיון מוצרי/שירותי העסק, בניית אסטרטגיית שיווק ושיפור הנכסים הדיגיטליים עוד טרם בחירת אפיקי הפרסום.

צוות הסוכנות מורכב ממומחים שמבינים עניין ויודעים לייצר סדר בפעילות השיווקית, וכך להגדיל פלאים את הרווחיות. פעולות אלה נעשות בעזרת מהלכים אסטרטגיים חכמים המותאמים לאופי העסק וקהל היעד הממוקד.

בראש הסוכנות עומדים שני הטאלנטים; אוריאל שר ואלמוג שגב. שניהם חיים ונושמים את עולם הדיגיטל ומאמינים שעבודת מחקר נכונה הכוללת בניית תוכנית פעולה, היא העוגן האיתן להצלחת כל קמפיין שיווקי ובכל תקציב.

Meet Our Team

אלמוג שגב

'פיית קמפיינים המחוללת קסמים ברשת'

אלמוג בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת קורס דיגיטל שיווק באינטרנט, עם התמחות ספציפית בפייסבוק, גוגל, ניהול קמפיינים ואסטרטגיות שיווק. אלמוג באה מעולם העיצוב והקריאייטיב, ויש לה ראש יצירתי שיודע להוציא רעיונות היסטריים מהקופסה. היא אחראית בחברה על ליהוק הקמפיינים, העיצובים והנוכחות של הלקוחות ברשת..

אוריאל שר

אוריאל בוגר לימודי הנדסאי תוכנה ולימודי שיווק דיגיטל, עם התמחות בהובלת מערכי פרסום אסטרטגיים בגוגל וברשתות חברתיות. בדמו זורם DNA של מתכנת עם ראש אנליטי, המביא ניסיון גם מעולם המרקטיניג בתאגידים וסטארט-אפים, שם הוביל אסטרטגיות שיווק ענק. ניסיונו בתחום התכנות והמרקטינג מאפשר לו להזניק עסקים לזירת הדיגיטל.